Престольне свято в с. Наталівка

10.11.2012

8 листопада - день вшанування пам`яті святого великомученика Димитрія Солунського, який з часів хрещення Русі став уособленням християнського слав`янського духу й посів у серцях християн Древньої Русі особливий статус руського святого.

Визначною радістю пам`ять святого відзначалась в с.Наталівка Новоград-Волинського Троїцького округу. Настоятель храму протоієрей Миколай Брега, який приклав чимало зусиль у справі підняття приходу, вже вдруге поспіль, від дня освячення новозбудованого храму, торжественно відмічає престольне свято. Для звершення святкування о.Миколай запросив священників округу, представників місцевої влади, меценатів, друзів, жителів села та міста, які з радістю відгукнулись на запрошення. Святкову службу очолив відповідальний по роботі прес-служби округу протоієрей Ярослав Мішустін. За дорученням, о.Ярослав передав найщиріші привітання від благочинного округу протоієрея Валентина Мороза, який з непередбачуваних причин в процесі роботи по благоустрою кафедрального Свято-Троїцького собору, не зміг прибути на торжество.

По закінченні богослужіння молитовна радість святкуючих продовжилась спільною трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.

Престольне свято в с. Наталівка