Престольне свято в селищі Новогуйвинське.

15.07.2013

12 липня православна церква вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла. В цей день парафіяни селища Новогуйвинське святкують престольне свято храму.

Святкування розпочалося Божественною Літургією, яку очолив благочинний Житомирського округу о. Богдан Лядобрук. Престольне свято в селищі Новогуйвинське.Радість свята розділили разом з жителями селища голова житомирської районної адміністрації А.Є. Кулик, керівник житомирського бронетанкового заводу С.Г. Бутенко, селищний голова В.О. Гарбуз, начальник будівельного управління Ю. Т. Яковлєв та інші посадові особи.

У цей день храм був переповнений паломниками з міста Житомира, інших сіл житомирського району.

Насамкінець свята настоятель храму о. Димитрій (Терещук) подякував усім, хто причетний до організації святкування дня першоверховних апостолів Петра і Павла, усім гостям, які прибули розділити з жителями Новогуйвинська цю знаменну подію.

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Престольне свято в селищі Новогуйвинське.