Престольне свято в с.Токарів

21.11.2014

14 листопада Православна Церква звершує пам'ять святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана Асійських і матері їх прп.Феодотії.

В цей день храмове свято в с.Токарів Новоград-Волинського Преображенського округу. Божественну літургію очолив благочинний округу прот.Стефан Маркевич в співслужінні священиків Преображенського Новоград-Волинського округу та гостей з Рівненської єпархії.

На проповіді о.Стефан окреслив труди святих чудотворців Косми і Даміана, наголосивши, що і ми повинні подражати їм в їх ревності та принциповості в духовному житті. Під час хресного ходу біля могили, що розташована біля алтарної стіни, була відслужена літія по прот. Миколаю Обезюку, який був настоятелем даної парафії. По закінченні служби настоятель храму протоієрей Віктор Данилюк подякував благочинному, священству, всім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння

Престольне свято в с.Токарів