Престольне свято в с.Токарів

25.11.2015

14 листопада Православна Церква звершує пам'ять святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана Асійських і матері їх прп.Феодотії.
В цей день храмове свято в с.Токарів Новоград-Волинського Преображенського округу. Божественну Літургію очолив благочинний округу прот.Стефан Маркевич в співслужінні священиків Преображенського Новоград-Волинського округу та гостей з Рівненської єпархії.

На проповіді о.Стефан окреслив труди святих чудотворців Косми і Даміана, наголосивши, що і ми повинні подражати їм в їх ревності та принциповості в духовному житті. Священик також широко розкрив суть хвороб та скорбот в житті християнина. По закінченні служби настоятель храму протоієрей Віктор Данилюк подякував благочинному, священству, всім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння

Престольне свято в с.Токарів