Престольне торжество у Ставищі

24.11.2015

21 листопада, коли уся Православна Церква вшановує пам'ять Архістратига Божого Михаїла і всіх Небесних Сил, своє храмове свято святкує і мальовниче село Ставище Попільнянського благочиння, адже їхнім небесним покровителем являється Архістратиг Михаїл.

Саме тому це свято є особливе для жителів с. Ставище, збираючись з року в рік вони просять у святого милості і заступництва. На передодні храмового свята була відслужена празнична всенічна, а у сам день Божественну літургію очолив настоятель храму, духівник Попільнянського округу протоієрей Олексій Бусько у спів служінні духовенства району та гостів із Київської єпархії прот. Іоанна та ієрея Димитрія . Передував літургії водосвятний молебен із акафістом .

По завершенні літургії замісник благочинного прот. Андрій Гороцюк привітав настоятеля храму прот. Олексія та прихожан храму із святом побажавши їм милості Господньої та многих літ, а вихованці воскреслої школи яка діє при храмі приготовили духовний концерт-вітання до храмового свята.

Прес-служба Попільнянського благочиння

Престольне торжество у Ставищі