Престольний празник Свято-Ольгинського храму м. Житомира.

24.07.2014

24 липня 2014 року, свята православна Церква молитвенно пам'ятує та вшановує святу рівноапостольну княгиню Ольгу. Цього дня урочисте богослужіння з нагоди престольного свята, малої Пасхи, відбулось у Свято-Ольгинському храмі обласного центру. Храм ще будується, проте уже встановлений купол, тривають зовнішні та внутрішні фасадні роботи.

Більшої урочистості святу надав приїзд на Божественну літургію правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Дітки надзвичайно радісно зустрічали свого улюбленого Владику, розповідали віршики, говорили різноманітні вітання, а також за традицією вручили квіти і коровай. Всередині храму архіпастиря зустрічало духовенсто. Настоятель парафії, ієрей Денис Грицаюк запросив Владику на богослужіння та попросив святительських молитв.

За літургійним єднанням архієпископу Никодиму співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), настоятель Спасо-преображенського Тригірського чоловічого монастиря архім. Галактіон (Корінчук), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), окреме священство обласного центру та гості.

Після завершення основної частини літургії бажаючі, а це і багато діточок, приступили до Святих Христових Таїн. Під час урочтистого хресного ходу навколо церкви читалося святе Євангеліє та окропляли вірян. На завершення була прочитана молитва святій равноапостольній княгині Ользі та звершено чин освячення надкупольного хреста. Владика щиро і сердечно привітав соболр духовенства та усіх богомольців із святковим днем, а також особливі слова привітань висловив настоятелю парафії, ієрею Денису.

Настоятель в свою чергу подякував архієпископу Никодиму за архіпастирський візит і святі молитви та запросив усіх прихожан і гостей до святкової трапези.

Престольний празник Свято-Ольгинського храму м. Житомира.