Престольний празник у Свято-Михайлівському храмі с. Карпівці

26.11.2014

21 листопада, в день пам'яті святого архістратига Михаїла з усіма Небесними Силами безплотними, в Свято-Михайлівському храмі с. Карпівці Чуднівського району була відслужена Божественна літургія, яку очолив духівник Чуднівського благочиння прот. Сергій Морозюк.

Розділити радість храмового свята прибули священики Чуднівського округу. Під час богослужіння возносились молитви за мир і спокій в нашій державі. На запричасному стіху проповідь виголосив прот. Михаїл Мричко з с.Врублівка.

Вкінці богослужіння був відслужений молебень з хресним ходом. Після чого із словом вітання звернувся духівник прот. Сергій. Із подячним словом усім присутнім звернувся і настоятель храму прот.Ярослав Комарницький, який подякував усім за спільну молитву. Закінчилось богослужіння уставним многоліттям і помазанням святим єлеєм.

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Престольний празник у Свято-Михайлівському храмі с. Карпівці