«Пресвятая Богородице, спаси нас!»

19.10.2012

«Пресвятая Богородице, спаси нас!»«Пресвятая Богородице, спаси нас!»

11 жовтня з благословення Високопреосвященнійшого Никодима - архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, Зимненська ікона Божої Матері прибула до Попільні. Біля Свято-Миколаївського храму її урочисто зустрічали священики Попільнянського благочиння та віруючі з різних приходів.

Під переспів церковних дзвонів священики вносять чудотворну ікону до Свято-Миколаївського храму, де було звершено молебень з Акафістом. У Попільні ікона перебувала з 11 по 13 жовтня. Щодня настоятель Свято-Миколаївського храму благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні духовенства району звершував вечірні та вранішні Богослужіння. Храм з ранку до вечора був заповнений людьми, у визначені години читали Акафіст Матері Божій.

«Пресвятая Богородице, спаси нас!»«Пресвятая Богородице, спаси нас!»

13 жовтня після літургії звершили хресний хід навколо храму, під час якого вихованці недільної школи встеляли доріжку квітами та зеленню, а священики проносили чудотворний образ над головами вірян.

Чудотворна ікона Божої Матері прибула в нашу область із Зимненського Святогірського жіночого монастиря за сприяння народного депутата України нинішнього скликання і кандидата у народні депутати на цьогорічних виборах Святослава Піскуна. Ікона перебувала у православних храмах Житомирщини з 1 по 14 жовтня. Свій шлях вона розпочала з Андрушівського благочиння, а завершила Попільнянським.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

«Пресвятая Богородице, спаси нас!»