Причастя малюків у дні Успенського посту

30.08.2015

26 серпня, в останню середу Успенського посту, з благословення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулося причастя малюків у Новоград-Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини.

Причастя звершили клірики Свято-Троїцького кафедрального собору: протоієрей Миколай Позняк та диякон Олег Миронюк. Учасниками Таїнства Причастя стали 23 малюки.

Традиційно, чотири рази на рік, під час кожного посту, священики собору та хрещені батьки зустрічаються у будинку дитини для спільної молитви та духовного окормління своїх похресників.

Серпневий дощик завадив звершити чин Причастя на вулиці, тому молилися у приміщенні. До приходу священнослужителів медпрацівники святково одягли малюків та підготували все необхідне для спільної молитви.

Дітки з нетерпінням чекають священиків, хрещених батьків та з радістю причащаються. Хрещені батьки пригощають дітвору солодощами та фруктами, а малеча дякує і запрошує приходити ще.

Отець Миколай привітав присутніх із подією, хрещеним батькам подякував за духовне виховання своїх похресників, а медпрацівникам подякував за труди та догляд за діточками.

За проханням Василя Олександровича Радченка, головного лікаря будинку дитини, після Успенського посту буде звершено Таїнство Хрещення новоприбулих малюків до будинку дитини, які не були охрещені вдома. Тож, запрошуємо православних християн, які бажають стати хрещеними батьками і взяти на себе обов’язок духовного виховання діточок, позбавлених батьківського піклування, залишити свої координати на записному столі Свято-Троїцького кафедрального собору.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу

Причастя малюків у дні Успенського посту