Прихожани храму Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна відсвяткували День свого Небесного Покровителя!

09.07.2019

7 липня в с. Мартинівка прихожани храму Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна відсвяткували День свого Небесного Покровителя. На свято прибули сільський голова с дружиною та гості з інших приходів. Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Олександр Захарчук. На молебень з хресною ходою прибув прот. Василий Волосяньский з Пулин.

По завершенні молебну до людей з словом привітання звернувся сільський голова Віктор Францевич Кривульский.

Закінчилося торжество на честь Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна святковою трапезою і побажанням миру, любові і спасіння один одному та всім Православним християном.

Прес-служба Пулинського благочиння.