Прийняття присяги у військовій частині.

12.11.2011
Прийняття присяги у військовій частині.

12 листопада цього року в 93-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, який розташований в районі Богунії м. Житомира, відбулося урочисте прийняття присяги молодими воїнами на вірність Українському народові.

170 призивників зі зброєю в руках, у бойового прапора військової частини, перед строєм командирів і воїнів поклялися "народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватися Конституції і законів України ..". Прийняття присяги у військовій частині.

Призивників і весь склад військової частини в урочистій обстановці привітав командир частини полковник Остапчук В. Н, заступник командира 8-го армійського корпусу з виховної та соціально-психологічної роботи підполковник Покотило В. В, заступник з виховної роботи частини підполковник Ярошинський А. А, полковник у відставці Позняков К. В, мама призивника і сам призивник.

Зі словами напуття і благословення до воїнів звернувся клірик Прийняття присяги у військовій частині.  житомирської єпархії прот. Віталій Шоха. Зокрема він сказав, що Свята Православна Церква з материнською любов'ю ставиться до всіх воїнів, духовно і молитовно опікуючи захисників Вітчизни, закликає бути зразком християнського життя! Священик побажав молодому поповненню і всьому христолюбивому воїнству здоров'я, міцності духу, братської любові та Божого благословення в подальшому служінні на благо Українського народу!

Після винесення Бойового прапора, благословляючи, батюшка окропив святою водою воїнство.

Прес-служба Житомирського районного округу