Пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння

21.11.2015

У вівторок, сімнадцятого листопада, пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

На початку традиційної зустрічі зі священнослужителями голова зібрання повідомив про ті питання, які піднімалися на останніх зборах благочинних та керівників єпархіальних відділів. Зокрема, правлячий Архієрей, Високопреосвященніший Никодим,

Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, підбив підсумки минулого місяця та обговорив із присутніми різні загальноєпархіальні питання.

У ході розмови з духовенством Бердичівського округу отець благочинний проаналізував результати участі священиків у Біблійній вікторині. Також на зібранні йшлося про діяльність православного молодіжного центру, який очолює протоієрей Олександр Худяков (відповідальний за місіонерський відділ), здійснення подорожей святими місцями (відповідальний за паломницькі поїздки протодиякон Віталій Кльон) і опікунської ради (голова –протоієрей Роман Натальчук). Було вирішено, задіявши можливості каси взаємодопомоги «Братська кружка», надати підтримку Свято-Параскевській парафії с. Великі Низгірці, оскільки храм потребує нового престолу (настоятель протоієрей Анатолій Бочковський). Крім того, священнослужителі запропонували створити раду, яка б надавала консультативну допомогу при проведенні благоустрою храмів благочиння та здійсненні архітектурно-будівельних робіт у парафіях. Її очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, до складу увійшли протоієрей Михаїл Гоюк, протоієрей Юрій Рибачок, протоієрей Роман Бойков та ієрей Євгеній Воробйов.

Наприкінці жовтня – початку листопада члени благочинницької ради відвідали всі парафії і провели щорічну перевірку храмів Бердичівського округу, розглянувши комплекс різних питань щодо зовнішнього і внутрішнього вигляду церков, відправлення Богослужінь тощо. Були складені відповідні акти з висновками та рекомендаціями. Результати, зазначив голова зборів, – досить непогані, а зауваження в цілому – незначні.

Настоятелі храмів готуватимуть звіти про виконання отриманих приписів.

Наприкінці листопадової зустрічі було визначено день звершення загальної сповіді духовенства під час Різдвяного посту: 11-е грудня 2015-го року.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння