«Пустіть дітей до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже…»

25.08.2012

«Пустіть дітей до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже…» «Пустіть дітей до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже…»

Добігає кінця літо, а з ним закінчуються й канікули у вихованців загальноосвітніх шкіл. Всього кілька днів залишається в учнів, аби переключитись з дозвілля на навчальний процес. Тому й не випадково саме в суботу, 25 серпня, благочинний Попільнянського округу, настоятель райцентрівського Свято-Миколаївського храму протоієрей Петро Лис звершив Богослужіння, приурочене початку навчального року.

Ще в п'ятницю ввечері кілька десятків школярів, в основному вихованців Попільнянської гімназії, прийшли до храму. Отець Петро під час вечірнього Богослужіння розповів про необхідність очищення християнської душі перед початком кожної важливої справи, як то початок нового навчального року.

-Як брудниться з часом наш одяг, який необхідно прати, - сказав, зокрема, благочинний, - як засмічується житло, яке потрібно підмітати і мити, так набирається нечистот і душа. Тому її теж слід очищати, тобто сповідатись і причащатись Святих Христових Таїн.

А звертаючись до батьків, які були присутні в храмі, батюшка наголосив:

- Діти – це дар Божий, храм Духа Святого, який ми будуємо. Від нас залежить, яким виросте син чи дочка, ми для них приклад у всьому, тому постійно маємо дбати, аби бути прикладом позитивним – благочестивим, смиренним, богобоязним.

Після Богослужіння священик благословив школярів на навчання іконками Пресвятої Богородиці та окропив свяченою водою.

Прес-служба Попільнянського округу.