Радуйся Благодатна, із Тобою Господь!

07.04.2015

7 квітня 2015 року, світове Православ'я молитвенно відзначає свято, котре звершило довгоочікувану надію людства на визволеня та спасіння - Благовіщення Пресвятої Діви Марії.

Святе Письмо розповідає, що одного дня, коли майбутня Матір Христа молилася, явився Їй архангел Гавриїл і сповістив, що саме Вона вибрана Небом аби вмістити у Собі Нового Адама, Агнця Божого, Того, хто переможе смерть і зло, дасть життя вічне у Царсті Господньому.

В цей день християни завжди особливо шанують Пресвяту Богородицю, пам'ятаючи Її любов і милість до людства. Чимало житомирян цей хоч і постовий, але нарочитий день провели у молитві в місцевих храмах.

Накануні свята, 6 квітня, у головному соборі міста було звершено святкове вечірнє богослужіння. Чин Літії та Утреню очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новогрд-Волинський.

В сам день торжества, у Великий вівторок, Владика звершив Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира. Архієрею співслужили клірики храму. На молитву зібралося доволі багато вірян, чимало приступили до сповіді і причастя. Насамкінець архієпископ Никодим привітав богомольців зі святом, побажавши покровительства і ходатайства перед Богом Пречистої Діви Богородиці.

Радуйся Благодатна, із Тобою Господь!