19.10.2012

«Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!»«Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!»

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, друге храмове свято відзначають у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні. Як і щороку, на нього зійшлися та зїхались православні з різних парафій не лише Попільнянського округу, а й сусідніх районів.

Святкове Богослужіння розпочалося молебнем з Акафістом Пресвятій Богородиці в честь Покрови Її. Потім благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні духовенства району звершив святкову Божественну Літургію.

«Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!»

Всі бажаючі, серед яких було чимало дітей, причастились святих Христових Таїн. До речі, про дітей. Юні вихованці недільної школи, що діє при Свято-Миколаївському храмі, ледь не в повному зборі співали на криласі. І після Богослужіння багато хто з дорослих з непідробною радістю висловлювався про те, що діти за кілька років занять у недільній школі зросли духовно, а хор набув впевненості.

Після Богослужіння було здійснено хресний хід навколо храму з іконою Покрови Пресвятої Богородиці та освячено воду в церковній криниці. А завершилося свято спільною святковою трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.