Річниця освячення храму

24.05.2015

14 травня молитвенно відзначили чергову річницю освячення храму прихожани Свято-Покровського храму с. Ярешки, Андрушівського благочиння.

Очолив святкове богослужіння благочинний Андрушівського округу Архімандрит Макарій (Гаврилів), настоятель храму прот. Назарій Палашовський, а також священики, які прибули на свято, розділи цю радість у молитвенному єднанні.

По завершенню літургії відбулася хресна хода після якої архім. Макарій привітав віруючу паству з другим престольним святом в їхньому селі, адже храм будувався по ініціативі жителів села Ярешки, які різними способами старались допомогти в будівництві храму.

Прот. Назарій у своєму вітальному слові подякував в першу чергу прибувших на свято священиків, а також всіх прихожан які були ініціаторами, які допомагали як фінансово так і фізично, побажавши всім за свої добрі вчинки хоч на сходинку приблизитися у Царстві Небесному до Господа нашого Спасителя, за їхню добру справу, і як за звичаєм побажав всім многих і благих літ…

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Річниця освячення храму