Різдвяна радість у Бердичівському геріатричному пансіонаті

11.01.2015

У світлі Різдвяні дні клірик Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протоієрей Роман Натальчук та півчі кліросу храму завітали до мешканців геріатричного пансіонату зі святковими привітаннями.

Різдвяно-новорічні свята несуть особливий настрій. Це неповторний час, коли кожного переповнюють почуття добра, прощення, любові та поваги одне до одного. Родинна атмосфера Різдва панує і в геріатричному пансіонаті Бердичева. Цієї пори задовго до початку щорічної традиційної зустрічі зі священиком до холу закладу починають сходитися його мешканці та співробітники. В центрі – чудова блискуча ялинка, всюди – святкові різнокольорові гірлянди.

Днями протоієрей Роман Натальчук знову навідався до підопічних пансіонату, щоби від щирого серця привітати людей похилого віку з Різдвом Христовим. Регенти кліросів Свято-Миколаївського собору Олена Лисай та Олена Натальчук і півчі Надія Ковальчук, Юлія Вінничук та Анна Скрипчак порадували присутніх задушевним співом колядок. І теплішали, спалахували вогниками очі немічних та самотніх бабусь і дідусів. Євгенія Макарівна Багінська нещодавно оселилась у будинку престарілих. Слухаючи пісні, вона завмерла, насолоджуючись мелодійністю голосів. «Нехай усім буде добре, – шепотіла тихенько. – Нехай не буде війни, дай, Боже, щоби люди жили гарно».

У залі панував різдвяний дух, кожен поринув у щемкі спогади… Марія Федорівна Півторак згадувала своє село і близьких: «Різдво святкували всією родиною. Вранці йшли до церкви на службу Божу, а потім удома за пишним столом збиралося багато людей. Дуже люблю всі наші православні свята: Різдво Христове, Великдень, Трійцю…»

Від спілкування з батюшкою, від звучання колядок, розповідали старенькі, на душі стає світло і радісно.

«Святий вечір, добрий вечір усім людям на здоров’я!» – линуло залою відоме всім побажання-віншування.

На завершення зустрічі отець Роман поздоровив усіх присутніх зі святом: «Від щирого серця вітаємо вас із Різдвом Господа нашого Ісуса Христа! Добра вам, любові, терпіння і взаєморозуміння. Проявляйте співчуття та милосердя до ближніх своїх, миру вам і злагоди. Нехай Новонароджений Спаситель стане для вас найбільшою радістю й утіхою. Христос народився! Славімо Його!»

Христос народився і стукає в двері наших сердець, відкриємо їх для Бога, запросимо Його до себе! Нехай в душах наших міцніють віра та любов, а серця наповняться добром і миром!

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Різдвяна радість у Бердичівському геріатричному пансіонаті