Різдвяне диво

17.01.2015

Різдво Христове - особливе свято в колі християнських свят нашої Церкви, але найбільше цей день очікує дітлашня. Колядки, щедрівки, подарунки, радість на лицях являються незмінними атрибутами святкувння Різдва. У ці святкові дні люди, а особливо маленькі діточки чекають чуда, чекають подарунків від ангелів. Але є серед нас дітки, які чекають цього чуда більше за інших. Це дітки, які тимчасово позбавлені батьківського піклування. І хоч причин цього безліч, та всі ці дітки прагнуть одного — любові! І для того, щоб подарувати їм хоч часточку своєї любові, наше завдання, як християн, заключається у тому, щоб хоча б на Різдво подарувти їм трішечи свого тепла.

З благословіння Високопреосвященішого архієпископа Никодима молодіжна організація кафедрального Спасо-Преображенського собору м. Житомира "Преображення" у святі різдвяні дні в дитячому розподільнику міста Житомира, по вулиці Київський 92 провела благодійну акцію "Різдвяне диво".

Діти активно брали участь у різдвяних конкурсах та іграх, а також разом співали колядки. Організатори свята запросили музикантів, які виконали пісні під супровід гітари. Всі маленькі учасники отримали солодощі, різноманітні призи та подарунки за участь у конкурсах. Завдяки цьому вдалося донести різдвяну радість у дитячі серця.

Різдвяне диво