Різдвяний флешмоб від Новоград-Волинської молоді.

17.01.2013

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом,
Зігріє вам серце Різдвяним теплом.
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
Оселяться щастя і спокій у нім!
Христос народився!

Різдво Христове - найкрасивіше зимове свято, яке приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. У це свято особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день - незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії щирим і сповненим радості привітанням: "Христос рождається - Славімо Його!"

13 січня активісти молодіжного клубу «NIKA» організували та провели Різдвяний флешмоб на міському ринку «Урожай» та в супермаркеті «Фора».

Організатори флешмобу розподілились по двоє-троє активістів біля різних торгівельних точок та раптово почали співати всім відому колядку «Добрий вечір тобі...» по черзі приєднуючись до співу. Приємно відмітити, що під кінець колядки до співу молоді долучились люди, які були поряд: продавці, покупці та просто перехожі.
«Які молодці. Так приємно почути колядку мого дитинства та ще разом привселюдно заспівати, прославляючи народження Христа», - сказала жіночка, яка з онучкою несподівано стала учасницею флешмобу.

Катерина, активістка клубу сказала: «Сьогодні ми проводимо флешмоб вдруге, хоча дійсно спонтанно, без підготовки, але вже набагато краще ніж в минулому році».
Через дві тисячі років різдвяні вогні світять в кожнім будинку і радо закликають колядників до хати. Протягом Різдвяних свят активісти клубу з колядками та привітаннями ходили по домівках новоград-волинців з радісною звісткою про народження Богомладенця. До них приєдналися волонтери медичного коледжу в ролі Діда Мороза і Снігурки та привітали з Різдвом Христовим дітей-інвалідів подарунками.

Голоси юнаків та дівчат, що славословлять Бога, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.

Хай різдвяна зіронька, що засяяла під час різдвяних свят, яскраво сяє до наступного року. Нехай буде тепло у ваших оселях і у ваших серцях. Хай ласкою щедро вас Бог огортає й дарує вам многії і благі літа.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!!! СЛАВІМО ЙОГО!!!

Ольга КОЖУХОВА.

Різдвяний флешмоб від Новоград-Волинської молоді.