Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

12.01.2012
Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

9 січня 2012 року, на третій день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа, в вечірню пору під лунаючий святковий дзвін, віряни Андрушівщини урочисто зустріли єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

Біля центральних воріт Свято-Різдва Пресвятої Богородиці храму, ще до початку приїзду владики Никодима для зустрічі зібрались священики Андрушівського районного округу на чолі з благочинним прот. Миколаєм Гаврилівим і представниками влади міста та області, а саме: перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олещенко М. М., начальник управління освіти та науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Пастовенський О. В., голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., голова районної ради Мельник О. В., міський голова Бойко В. І. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

При зустрічі дівчатка в українському вбранні Преосвященішому владиці вручили святковий коровай, після чого владика привітався із владою, яка зустрічала його з люб’язністю і повагою, та надав всім присутнім Боже благословіння. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

На паперті храму владика Никодим розпочав Різдвяний вечір колядок зі словами вітання: «Христос Народився!» на що всі дружньо відповіли: «Славімо Його!», у промові владика закликав бути мудрими, добрими, працьовитими, жити з вірою в Народжене Богонемовля та майбутнє спасіння. Олещенко М. М. у своєму виступі наголосив, що завжди гордиться андрушівчанами, високо цінує їх за людяність, щирість і працелюбність. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

Із найщирішими словами привітань звернулися до жителів міста та всіх присутніх Пастовенський О. В., Мазур Б. В., Мельник О. В., Бойко В. І. Всі виступаючі зичили здоров’я, миру та усіляких гараздів.

Настоятель храму прот. Миколай Климчук подякував владиці Никодиму, всім гостям, що прибули на Різдвяні свята в Андрушівку. Сказав, що такі зустрічі не забуваються, вони залишають світлий слід в серці кожного православного християнина, та підкреслив важливість у житті вірян такої святкової традиції, яка проводиться кожного року в місті Андрушівка. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

Наприкінці привітань владика запропонував всім присутнім заспівати разом вікову українську колядку: «Нова радість стала…».

Продовжили святий вечір маленькі діточки які заспівали коляду про зустріч Різдва, один за одним дитячі та юнацькі хори недільної школи співали різдвяні колядки, далі на паперті зустрічали церковний хор місцевого храму, який своїми колядками зворушливо прославляв Богомладенця Христа. Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.

Довго над вечірнім містом звучали колядки та величальні пісні, які виконували високошановані гості разом з прихожанами.

В конкурсах на краще виконання колядок та величальних пісень брали участь діти різного віку. Вони одержали від доброчинників подарунки.

Учасники цього вечірнього дійства настільки просто і пронизливо співали, що кожен присутній, зазирнувши в минуле, згадав себе, своє дитинство, християнські традиції нашого народу.

Прес-служба Андрушівського округу

Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.Різдвяний вечір колядок в Андрушівці.