Різдвяний візит у Тригірський Спасо-Преображенський монастир.

10.01.2015

Вже стало доброю традицією, що на третій день Різдва Христового, керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший Владика Никодим відвідує Спасо-Преображенський Тригірський чоловічий монастир. Так і цьогоріч архієрея святково зустрічала братія на чолі із намісником архім. Галактіоном (Корінчуком).

В головному соборі обителі Владика очолив святу Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили: намісник обителі архім. Галактіон (Корінчук), благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук та інші. Оспівував богослужіння монастирський хор братії.

Після звершення літургії Владика привітав намісника, насельників обителі, а також усіх богомольців із святом Різдва Христового, побажав злагоди, миру і любові у серці, також подякував за спільне єднання у святій Євхаристії. Завершилось свято спільною різдвяною колядою.

Різдвяний візит у Тригірський Спасо-Преображенський монастир.