Романів. Архієрейське богослужіння у Свято-Успенському храмі!

29.08.2019

29 серпня 2019 року, на другий день свята Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Романівське благочиння єпархії очолив служіння Священної літургії у Свято-Успенському храмі. Настоятелем цієї парафії є благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук.

Владиці влаштували теплу зустріч, вручили квіти та коровай, а ще беручи благословіння попросили святительських молитов. За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний і священики району, а також духовенство із м. Житомира.

Під час літургії було піднесено сугубі молитви за мир в Україні.

На закінчення богослужіння митрополит Никодим привітав собор духовенства та присутніх богомольців із престольним святом, побажав усім заступництва перед Богом та постійної допомоги від Пресвятої Богородиці.