Розпочала роботу оновлена ??версія офіційного сайту Житомирської єпархії.

22.02.2012
Розпочала роботу оновлена ??версія офіційного сайту Житомирської єпархії.

21 лютого 2012 року, за благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського розпочала роботу оновлена ??версія офіційного веб-сайту, присвяченого життю та діяльності Житомирської єпархії УПЦ.

На сайті можна ознайомитися з історією та сучасністю єпархії, відомостями про монастирі, святині та дні їх особливого шанування, подіями з життя Православної Церкви на Житомирщині та цікавим публікаціями про духовне життя.

У новій версії модернізовано та покращено дизайн і навігацію ресурсу, розширено його структуру та тематичне наповнення.

Головне завдання інформаційного проекту - своєчасне інформування православних віруючих і широкої громадської аудиторії про роботу єпархіальних відділів, пастирське служіння, катехизаторську та місіонерську діяльність, спрямовану на зміцнення канонічного Православ'я та єдності Церкви.

Наступним кроком по розвитку веб-порталу стане подальше розширення та удосконалення інформаційного наповнення та функціональності сайту: розширення інформації про благочиння, опублікування статистичних даних, створення on-line-трансляцій богослужіннь та інше.

Оновлена версія веб-порталу розміщена за старою адресою: www.zhytomyr-eparchy.com.ua