С. ОЧЕРЕТЯНКА УРОЧИСТИМ БОГОСЛУЖІННЯМ ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО.

24.11.2015

21 листопада парафія с. Очеретянка урочистим богослужінням відзначила своє престольне свято. Чисельні гості, що прибули на торжество, наповнили місцевий храм. Привітати настоятеля, протоієрея Діонісія Грицаюка, та розділити радість євхаристичного єднання долучився особливий гість : клірик Рівненської єпархії, батько о. Діонісія, протоієрей Володимир Грицаюк.

Божественну літургію, у співслужінні духовенства, очолив благочинний округу, архімандрит Климент (Пінчук). Цього дня багато дітей причастились Тіла та Крові Христових. Після подячного молебню о. благочинний з повчальним словом звернувся до присутніх. В свою чергу, настоятель подякував усім за спільну молитву та побажав заступництва архангела Михаїла з усіма небесними силами.

ПРЕС-СЛУЖБА ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ.

С. ОЧЕРЕТЯНКА УРОЧИСТИМ БОГОСЛУЖІННЯМ ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ ПРЕНСТОЛЬНЕ СВЯТО.