Шостий благодійний вечір різдвяних колядок відбувся у Житомирі

13.01.2017

13 січня 2017 року, накануні дня пам'яті святителя Василія Великого, в Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбувся традиційний, щорічний, а цього року уже шостий, урочистий благодійний вечір колядок та вінчування.

Історія показує, що у Різдвяний період, в різних куточках нашої рідної серцю України є багато приємних, цікавих і досконалих традицій, зокрема це колядки, святкові вітання та вірші, вінчування, відтворення різних різдвяних історій та сцен вертепу. Усе це оригінальне і традиційне для нашого народу повинне зберігатись, примножуватись та передаватись із покоління в покоління, від батьків до дітей, від старшого покоління до молоді. Ось це і є метою проведення вечору колядок у Житомирі, а ще благодійна акція доброї справи, адже кожного року під час концерту збираються кошти, цьогоріч для дітей-сиріт батьки яких загинули у зоні проведення АТО.

Настала потрібна година, зал наповнився людьми, прибули священики та Керуючий єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим. Благодійний концерт розпочався із привітального слова зверненого до присутніх у залі.

Ведучими благодійного заходу стали заслужена артистка України Ірина Шинкарук, клірик єпархії і благочинний Житомирського району протоієрей Богдан Лядобрук та творчо-відомий у Житомирі та Україні ведучий Віктор Мельниченко.

Під час урочистого концерту для присутніх співали та колядували різноманітні колективи та церковні хори. Свої виступи представили: академічна хорова капела "ОРЕЯ" під керівництвом відомого хормейстра Олександра Вацека, зразковий художній колектив "хорова студія "Струмочок". Сольним співом виступили: заслужена артистка України Ірина Шинкарук, відомий молодий артист, вихідець із Озерного (Житомирський район) - Артем Кондратюк, народний артист України Юрій Градовський та інші.

Театральним колективом із с. Тетерівка була представлена захоплююча різдвяна історія "Дівчинка з сірниками".

Під час різдвяних виступів небайдужими присутніми було зібрано кошти, які підуть на оздоровлення діток, батьки яких загинули у зоні проведення АТО.

На завершення концерту до присутніх звернувся ініціатор заходу, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика привітав присутніх у холі театру із Різдвом Господнім, побажав усім миру, добробуту, ласки від Небесного і земного Творця, достатку та веселого настрою. Архіпастир подякував організаторам та учасникам вечору колядок, особливу подяку висловив людям доброї волі, які у нелегкий для життя час долучились до благодійної справи і дали можливість діткам-сиротам відчути турботу, ласку та любов.

Вже традиційно на завершення свята разом із народом Владика заспівав відому українську колядку "Нова радість стала". Проте і цим не завершився вечір, адже вже на виході із театру архієпископ Никодим знову із народом почав колядувати та прославляти Різдво Христове.

Шостий благодійний вечір різдвяних колядок відбувся у Житомирі