23.03.2012

23 березня, у нижньому храмі, святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира, відбулася сповідь районного Житомирського благочиння, а також звершена Свята Божественна Літургія святителя Григорія Двоєслова.Соборне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Богослужіння очолив правлячий Архієрей - єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Преосвященству співслужив благочиний округу, духовенство благочиння, а також клірики кафедрального собору.

Молитвенний спів хору та благодатна сила великопосного Богослужіння налаштовували вірян на спільну та зосереджену молитву. Після співу "Отче наш..." бажаючі прийняли Тіло та Кров Господні.

Прес-служба Житомирської єпархії

Соборне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.Соборне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.Соборне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.Соборне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.