12.07.2012

Соборна Літургія в Новоград-Волинському Троїцькому благочинні була відслужена з нагоди нагальної духовної потреби кожної віруючої людини – Таїнства покаяння.

Соборне служіння Новоград-Волинського Троїцького благочиння

Прийняти сповідь у священнослужителів округу, з благословення архієпископа Никодима, до Свято-Троїцького кафедрального собору м.Новограда-Волинського прибув насельник Городницького Свято-Георгіївського ставропігійного чоловічого монастиря архімандрит Панкратій. Божественну Літургію очолив благочинний округу архієрейський намісник кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз.

Соборне служіння Новоград-Волинського Троїцького благочиння

В дусі молитовного єднання пастирі-співслужителі причастились Христових Таїн і після відпусту богослужіння о.Валентин привітав усіх, хто насолодився торжеством душі в цей день. Також, предстоятель звернув увагу присутніх на знакову особливість богослужіння, яке співпало з днем пам’яті істинного взірця, що втілює в собі образ "пастиря доброго" – преподобного Амвросія Оптинського і закликав священнослужителів уподібнюватись угоднику Божому в ревному служінні на пастирській ниві.

Після закінчення Літургії благочинний запросив учасників доброї події продовжити торжество на спільній трапезі, приготовленій відповідно до уставу пісних днів.

Цього ж дня були проведені збори духовенства, які проходили за запланованим регламентом.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.