Соборне служіння та загальна сповідь духовенства Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

09.07.2013

6 липня в Свято-Преображенському храмі м. Новоград-Волинського була звершена Божественна літургія. Службу очолив благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот.Стефан Маркевич, в співслужінні усіх священиків благочиння. Цьому передувала загальна сповідь священства округу, яку провів духівник благочиння ігумен Варсонофій (Мазурак). Проповідь виголосив настоятель храму о.Стефан.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.