Співчуття Житомирської єпархії УПЦ з приводу загибелі Голови Романівської громади

31.08.2023

28 червня 2023 року, на Донеччині, під час ракетного ворожого російського обстрілу, загинув Романівський селищний голова Володимир Володимирович Савченко.

Житомирська єпархія Української Православної Церкви з глибоким сумом сприйняла цю трагічну звістку.

Володимир Володимирович один із небагатьох, хто відкинувши все, пішов захищати цілісність і суверенітет нашої України. Робив це мужньо і відважно.

Висловлюємо щирі співчуття жителям Романівської громади, рідним та близьким Героя. Молимось за упокій воїна Володимира і надбання Царства Небесного для Його безсмертої душі.

В черговий раз Житомирська єпархія УПЦ засуджує кровопролитну війну розвʼязану проти України російською федерацією. Засуджуємо посягання на цілісність нашої країни, а особливо вбивства невинних людей.

Щоденно і посилено молимо Бога аби припинилась війна та запанував мир на нашій неньці Україні.

Пресслужба Житомирської єпархії.