Сповідь духовенства Коростишівського благочиння

14.03.2015

13 березня 2015 року, в головному храмі міста Коростишева за вечірнім богослужінням відбулася загальна сповідь духовенства округу.

Таїнство сповіді провів духівник благочиння протоієрей Олександр Строк. Після богослужіння все духовенство та прихожани храму приступили до Таїнства Єлеоосвячення, яке очолив благочинний округу архімандрит Яків (Шумов). Після Таїнства отець благочинний звернувся до прихожан та духовенства зі словами проповіді.

14 березня 2015 року, до благочиння із постовим візитом завітав правлячий архієрей - архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика очолив святу Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Успенському храмі селища Студениця. Його Високопреосвященству співслужив благочинний архім. Яків (Шумов) та священство району.

На завершення богослужіння архіпастир привітав священиків із очищенням безсмертої душі та прийняттям святих Тіла і Крові Христових.

Прес-служба Коростишівського благочиння

Сповідь духовенства Коростишівського благочиння