Сповідь духовенства Любарського благочиння

13.12.2013

10 грудня у Свято–Троїцькому храмі в смт. Любар зібрались священики всього благочиння на таїнство сповіді. Богослужіння розпочалось Божественною літургією, у якій прийняли участь священики нашого району. За цією службою з молитвою до Бога священики звернулись у своєму покаянні, адже у ці дні святого посту душа кожного прагне принести своє покаяння, і саме це знову об’єднує нас - духовенство за святою Євхаристією. Це не тільки приклад, це молитвенне піднесення для інших, та ще один призив принести свою душу вдар Богові і покласти її на святий Алтар за свої гріхи та гріхопадіння. Найбільшою радістю є момент коли приймаєш найцінніший дар у своєму житті, святі тайни: Тіло і Кров Господню і по цьому відчуваєш нескінченну благодать Божу.

В милості Божій ми знову єднаємось, і у ній прагнемо провести кожен в своєму Храмі наступні Літургії, під час яких пробудити до покаяння ввірену кожному з нас Боголюбиву паству.
Після богослужіння відбулись чергові збори духовенства, на яких розглянули проходження подальших служб та Різдвяне святкування.

Прес-служба Любарського благочиння.

Сповідь духовенства Любарського благочиння