Сповідь духовенства Любарського благочиння.

11.07.2014

По благословенню Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирської і Новоград–Волинського 2 липня, у Свято–Успенському храмі села Липно, Любарського району, відбулась сповідь духовенства, яку очолив благочинний протоієрей Микола Шапіренко. Покаяння, як для мирян так і для священства має велику і значущу силу, адже це, є та благодать, яку почерпає кожний у своєму житті. І ще раз маємо можливість і ми духовенство надати приклад і тим хто стоїть за нами в храмі і всім ввіренним нам чадам. З покаянням у серці священники предстали у пристола Божого за Божественною Літургією та доторкнулися святих Таїн Христових. По закінченні богослужіння благочинний та духовенство привітали настоятеля Свято-Успенського храму протоієрея Іоанна Климюка з днем народження і побажали благочестивого і довгого пастирського служіння. До привітань приєднались і паства цього Храму.

Прес-служба Любарського благочиння

Сповідь духовенства Любарського благочиння.