Сповідь духовенства Любарського округу.

01.04.2014

28 березня у Свято-Троїцькому храмі села Нова Чорторія Любарського району відбулась сповідь духовенства. У дні Хрестопоклонної неділі за Божественною літургією Передосвяченних Дарів духовенство знову припадає в покаянні. У ці дні Великого посту разом із мирянами священники теж возносять свої молитви до всемилостивого Бога примирити свою душу і заспокоїти свої помисли. Найважливішим для кожного є можливість споглянути на своє життя зі сторони та зробити певну переоцінку життєвим крокам. У цьому і допомагає Церква, яка і є початком відновлення людського єстества. По закінченні богослужіння духовенством був звершений чин внесення Животворящого Хреста. Потім відбулися збори священиків району на, яких була передана інформація отримана благочинним на єпархіальних зборах.

Прес-служба Любарського благочиння.

Сповідь духовенства Любарського округу.