Сповідь духовенства Попільнянського благочиння

23.12.2014

Як говорить великий святитель наш св. Тихон Задонський, що один тілесний піст без посту духовного “ніщо є” тобто не має ніякого значення. Духовний піст починається із покаяння та усиленої молитви. Саме тому 18 грудня у день пам’яті преподобного Сави Освященного по благословенню Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулася сповідь духовенства Попільнянського благочиння у храмі святого архістратига Михаїла с. Камянка, яку приймав духівник району протоієрей Олексій Бусько, а також була звершена соборна Божественна літургія яку очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

По завершенні богослужіння відбулися збори духовенства благочиння на яких отець Петро Лис довів до відома присутніх про питання порушенні на зборах благочинних, які провів архієпископ Никодим. Також була звернута увага на проведення вечора колядок, який відбудеться 12 січня

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Сповідь духовенства Попільнянського благочиння