Сповідь священослужителів Черняхівського благочиння. Божественна літургія у Головине.

17.03.2017

16 березня 2017 року, у четвер, священослужителі Черняхівського благочиння зібрались у селищі Головине на загальну сповідь та спільну Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Дійство відбулось у місцевому храмі.

Очолив богослужіння архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим.

Після закінчення служби Владика привітав духовенство із таїнством покаяння, а до вірян звернувся із напутнім словом.

Сповідь священослужителів Черняхівського благочиння. Божественна літургія у Головино.