Старий Солотвин зустрічає престольне свято

05.10.2015

27 вересня в день святкування Воздвиження Животворного Хреста благочинний Бердичівського округу митрофорний протоієрей Віталій Бойков з пастирським візитом відвідав престольне свято в с.Старий Солотвин.

В звершені літургії Його Високоприподобію співслужив настоятель Свято – Хрестовоздвиженського храму протоієрей Миколай Шпичка. Святковний спів на літургії лунав із хору на чолі із регентом Ларисою Шпичка. Часточку натхнення на звершення життєвих подвигів та духовну підтримку подарував благочинний під час проповіді.

Для поклоніння мирянам настоятель Свято – Миколаївського собору привіз хрест з часточкою Животворного хреста, на якому здобув славу Спаситель роду людського Господь наш Ісус Христос. Він смиренно переніс свій хрест за для нашого спасіння, даючи нам приклад як нам нести свій хрест. По завершенню служби настоятелі обмінялися подякою за зустріч та подякували усіх хто взяв участь у підготовці свята та молитовному спілкуванні. Після всього всі миряни розділили радість свята за смачним обіду, який був приготований зусиллями односельчан.
.

Прес-служба Бердичівського благочиння.