Створення общини в селі Фелинці Любарського району.

07.06.2013

6 червня у селі Фелинці Любарського району відбулось зібрання православної общини з приводу відкриття та регістрації ново створеної парафії. Збори розпочались за головуванням благочинного протоієрея Миколи Шапіренка в присутності, священника протоієрея Івана Климюка та громади новоствореної общини.

Вислухавши благочинного про необхідність регестрації общини, було оформлено документи на подання до регістрації статуту парафії. У процесі оформлення статуту було вислухано присутніх на цьому зібранні та вирішено назву цієї парафії.

Ново створеній парафії було передано приміщення для Богослужінь у якому вже парфіянами був проведений ремонт, та тривають роботи по благоустрою до відкриття цього приходу.

Прес-служба Любарського благочиння.

Створення общини в селі Фелинці Любарського району.