14.12.2013

5 грудня 2013 року, на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні підходи до змісту і методики релігійної та релігієзнавчої освіти школярів».

У круглому столі взяли участь вчителі історії загальноосвітніх шкіл Житомирської області.
З доповідями виступили:

«Програмно-методичне забезпечення курсів морально-духовного спрямування» – Смагіна Таїса Миколаївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри методики викладання навчальних предметів Житомирського ОІППО.

«Державно-церковні відносини в сучасні Україні: проблеми релігійної і релігієзнавчої освіти» – Арешонков Володимир Юрійович, кандидат педагогічних наук, перший заступник голови Житомирської обласної ради.

«Сучасні підходи до методики релігійної освіти школярів» – ієрей Роман Цукало (Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Житомира).

«Методика реалізації релігієзнавчої складової змісту шкільної історичної освіти» – Смагін Ігор Іванович, доктор педагогічних наук, проректор Житомирського ОІППО.

Прес-служба Житомирського міського благочиння.