Світла Середа в Пулинському благочинні!

05.05.2019

1 травня, у Світлу Середу, в с.Чернявка відбулося соборне служіння священників Пулинського благочиння. Святкове богослужіння очолив благочинний. По завершені Пасхальної літургії він звернувся до вірян із Словом привітання, та пастирського опікування.

Такі соборні служіння були започатковані зовсім недавно, але дуже позитивно сприйняті всіма священниками благочиння. Кожного наступного року такі соборні служби на Пасхальній седмиці будуть проходити в іншому храмі Пулинського благочинного округу.

Напередодні, у Світлий Вівторок, відзначив своє 50-річчя Настоятель Свято-Покровського храму с.Курне прот.Володимир Борисов. З цієї нагоди всі священники Пулинського благочиння привітали ювіляра з побажанням спасіння і здоров'я на многая літа.

Прес-служба Пулинського благочиння.