Світле Христове Воскресіння: Пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира!

01.05.2016

1 травня 2016 року, весь православний світ зустрічає свято із свят і торжество із торжеств - Світле Христове Воскресіння, Пасху Господню.

У Великодню ніч в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисту пасхальну Заутренню та святу Божественну літургію особливим пасхальним чином. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики храму.

Із усіх куточків міста до головного храму єпархії линули вірні аби прославити Воскреслого із мертвих Христа Спасителя та привітати із цією радістю один одного вічно наповненими життя словами "Христос Воскрес - Воїстину Воскрес"!

Ще житомиряни мали змогу духовно порадіти та отримати святий благодатний вогонь привезений із міста Єрусалима. Святиню Владика сам підніс у Свято-Успенський архієрейський собор, де благословив вогнем вірних та привітав із святом, а також у кафедральний собор, де Єрусалимську благодать прийняли із вірою, а ще повезли у різні благочиння єпархії.

Після звершення літургії Владика привітав усіх із найбільшою радістю в історії людства, закликав щиро і свято славити Господа у Його Світлозарному Воскресінні. Архієпископ Никодим звершив чинопослідування благословіння Артоса, після чого були прочитані молитви на освячення пасхальних приношень та звершено освячення великодніх корзинок.