Світова святиня у Новограді-Волинському!

19.10.2012

Світова святиня у Новограді-Волинському!Світова святиня у Новограді-Волинському!

По благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і Всієї України, в перебування Плащаниці Пресвятої Богородиці в Україні були внесені зміни. В графік перебування включено місто Новоград-Волинський.

Святиня прибула до Свято-Троїцького кафедрального собору о 6.00 ранку. До цього часу в храмі було вже багато людей. Дехто займав чергу ще з вечора.

О 7.00 розпочалася Божественна Літургія, яку очолив керуючий Житомирською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященнійший архієпископ Никодим. Владиці співслужили священики Новоград-Волинського, Червоноармійського, Баранівського округів.

Для зручності службу було озвучено гучномовцями, котрі доносили зміст Літургії до кожного охочого помолитися.

Через обмаль часу не всі бажаючі змогли підійти до ікони. Для того, щоб люди змогли хоч б доторкнутися до святині, ікону було пронесено по території собору, а також по вулицях міста.

Навколо цієї неординарної події спостерігався, як і передбачалося, певний ажіотаж. Хочемо нагадати усім, хто був свідком відвідання Плащаницею Новограда-Волинського про те, що передусім необхідно зберігати християнську любов. Головне не руками чи вустами доторкнутися до ікони, а своїм серцем. А це можна зробити і на відстані, зберігаючи мир і не штовхаючись у натовпі.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.

Світова святиня у Новограді-Волинському!