Своє храмове свято святкує і село Голубятин

15.10.2014

9 жовтня, коли уся Православна церква вшановує пам'ять апостола Іоанна Богослова своє храмове свято святкує і село Голубятин Попільнянського благочиння, адже їхнім небесним покровителем являється апостол Іоанн Богослов.

Саме тому це свято є особливе для жителів с. Голубятин, збираючись з року в рік вони просять у святого милості і заступництва. На передодні храмового свята була відслужена празнична всенічна, а у сам день Божественну літургію очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у спів служінні настоятеля прот. Андрія Гороцюка, гостя із Київської єпархії прот. Іоанна та духовенства округу.

По завершенні літургії був звершений водосвятний молебен коло кринички та хресний хід, по завершенні якого отець Петро привітав настоятеля храму прот. Андрія Гороцюка та прихожан храму із святом побажавши їм милості Господньої та многих літ, а вихованці воскреслої школи яка діє при храмі приготовили духовний концерт-вітання до храмового свята.

Прес-служба Попільнянського благочиння

Своє храмове свято святкує і село Голубятин