Священник Бердичівського благочиння освятив автомобіль для потреб ЗСУ

25.07.2022

У середині липня настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівка протоієрей Ярослав Ігнатюк звершив чин освячення автомобіля для Збройних Сил України. Збір коштів для придбання транспортного засобу відбувся з ініціативи жителів Бердичівщини.

За рахунок благодійних пожертв було куплено позашляховик. Таке авто дуже потрібне бійцям і допомагатиме їм на передовій.

Перед тим, як військовослужбовці мали відправитися на фронт для виконання бойових завдань, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівка протоієрей Ярослав Ігнатюк освятив автомобіль, який підготували в дорогу. Після звершення молитви священник звернувся до воїнів із напутнім словом та благословив їх на захист Батьківщини: «Спільними зусиллями й стараннями, у щоденній молитві за Україну ми наближаємо нашу Перемогу. Нехай вас береже Господь. Божої вам допомоги…»

Нехай Господь віддячить усім, хто взяв участь у благій справі на підтримку ЗСУ. Швидкого повернення синам українським, нашим мужнім і незламним оборонцям, додому з Перемогою…

Прес-служба Бердичівського благочиння.