Священники Ружинського церковного округу приступили до таїнства сповіді.

16.12.2018

13 грудня з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в день пам'яті апостола Андрія Первозванного, священники Ружинського церковного округу приступили до таїнства сповіді. Прийняв покаяння духівник району ієромонах Єлеазар (Копчинський). Богослужіння очолив благочинний району прот. Богдан Бабич. Під час богослужіння підносились сугубі молитви та прохання за збереження єдності святого Православ’я та за мир в Україні. В цей день з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, благочинний округу протоієрей Богдан Бабич звершив освячення накупольного Хреста, який буде прикрашати Свято- Миколаївський храм та оберігати славне селище Ружин. В своєму слові отець благочинний подякував настоятелю протоієрею Володимиру Бринзюку за його старанні труди та побажав, щоб Господь допоміг настоятелю, небайдужим людям та парафіянам в скорому часі завершити будівництво храму.

Прес-служба Ружинського благочиння.