Священнослужитель УПЦ КП поширює неправдиву інформацію про УПЦ!

21.05.2015

19 травня 2015 року, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook священнослужитель УПЦ КП Костянтин Холодов поширив неправдиву інформацію про те, що нібито в селі Вільха Романівського району Житомирської області священик УПЦ відмовився молитись за здоров’я військовослужбовця-односельчанина.

В повідомленні зазначається наступне:

“Всі шукають адекватноі відповіді на діі УПЦ МП. І не знаходять. Бо присутність МП в Украіні – річ не адекватна.

От ті не підвелись, он той не відспівує, а той бикує тощо.

А я вчора на передку зустрів бійця. Родом з Житомирщини, село Вільха, Романівського району. Воює на самій передовій.

Його розповідь.

Дружина пішла до церкви і попросила місцевого священика (МП) помолитися за свого чоловіка, у чому він ій красномовно відмовив:

– Твій чоловік терорист і вбивця, сама молись за нього.

І хто б що мені не говорив про позитиви в МП – все дарма, все порожнеча. Це злочинна антиукраінська організація, котра повинна бути заборонена на державному рівні.

До речі, попа звати Петро. Прізвище не вдалось з’ясувати. Але справа не в прізвищах, ви ж розумієте.”

Однак, як вдалось з’ясувати порталу “Про Церкву”, в цьому твердженні немає ані слова правди. Як повідомили в Житомирській єпархії УПЦ, в селі Вільха, як і в усьому Романівському районі, немає жодного священика на ім’я Петро. Настоятелем Свято-Покровського храму вказаного села вже довгий час є схіархимандрит Амфілохій(Волощенко).

Як повідомив сам схіархимандрит Амфілохій, ситуація, яку описав в своєму повідомленні пан Холодов не відповідає дійсності, оскільки подібних прохань жодного разу не поступало, а молитви за воїнів українського війська в храмі звершуються постійно.

Відтак, як можемо бачити, або пан Холодов свідомо поширює неправдиву інформацію, з ціллю підвищення градусу агресії до УПЦ, або ж те, що він почув і опублікував було брехнею від початку. Так чи інакше, рекомендуємо цікавитись подібною інформацією, якщо вона має місце, з першоджерел, якими є офіційні представники прес-служб та єпархій Української Православної Церкви.

Брехня Холодова!