Священники Андрушівського благочиння, Житомирської єпархії, здійснили чин відспівування загиблого Захисника України.

12.03.2022

11 березня 2022 року, у часі першої седмиці Великого посту, в храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці, в селі Гальчин, Андрушівського округу, Житомирської єпархії, відбувся чин поховання Захисника України, загиблого воїна і учасника бойових дій, Глагодського Олега. Чин відспівування звершив благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів) і священники благочиння.

Уродженець нашого села Гальчин, наш Герой загинув на 29-му році життя, 6 березня 2022 року, мужньо захищаючи Україну від вторгнення Російських військових на нашу рідну землю. У Олега лишилася дружина та донька.

Щирі співчуття висловлюються рідним і близьким спочилого Захисника України. Нехай душа Його покоїться з миром, а Господь посилає Йому Царство Небесне.

Вічна пам'ять і Вічний спокій нашому Герою, рабу Божому Воїну Олегу.

Прес-служба Андрушівського благочиння.