Святі Царственні мученики моліть Бога за нас!

26.07.2014

17 липня в день памяті царських мучеників і страстотерпців в жіночому монастирі смт. Червоне, Андрушівського благочиння, торжественно прославляли пам'ять святих мучеників за Божественною літургією.

Очолив Божественну літургію благочинний Андрушівського округу, архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили клірик храму Святих Царственний мучеників і страстотерпців ієром. Авель (Войтенко), прот. Святослав Гаврилів і ієрей Віталій Замерлюк.

Архім. Макарій розповів прихожанам святої обителі про дивне житя царственних мучеників, про діяльність святого царя Миколая і про їхню славну кончину. Також побажав ієром. Авелю разом з сестрами і прихожанами, щоб царственні мученики були покровителями їхнього монастиря і дарували їм своє ходатайство перед Всемилостивим Богом, а також щоб Господь в цей великий день послав свою милість, щоби соборною молитвою яка була звершена сьогодні священиками і молитвами прихожан, Господь допоміг закінчити нелегку справу, довести до ладу і прикрасити монастир!

Після хресного ходу діти музичної школи привітали священиків і віруючу паству з святом.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Святі Царственні мученики моліть Бога за нас!