Святі книги

19.10.2014

14 жовтня 2014 року, по благословенню Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима було проведено протоієреєм Миколаєм Синюком ознайомчу екскурсію територією Спасо – Преображенського кафедрального собору міста для студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка факультет філології та журналістики. Студенти прийшли на чолі з викладачем Андрієм Близнюком.

Прослухавши історію храму, відвідавши нижній храм та дзвіницю всі рушили до воскресної школи. Де змогли більш детально почути відповіді на свої запитання. Головною ціллю екскурсії було ознайомлення із церковними книгами, історією храму. Всі мали можливість особисто побачити, потримати в руках святі книги і оцінити їх важливість та силу для православної душі. Це був неоціненний вклад у сприйняття книги - як святині, дару Божого.

Вікторія Глущук.

Святі книги