11.12.2013
Святительська молитва на Ружинщині.

11 грудня 2013 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із святительським візитом відвідав Ружинське благочиння, в якому цього дня проводилась загальна сповідь духовенства району.

У Свято-Іоанно-Богословському храмі селища Топори Владику радо та тепло зустрічало священство і прихожани. За богослужінням його Високопреосвященству співслужив благочинний Ружинського округу прот. Михаїл Маркевич та духовенство району. До свята Різдва Христового та в честь 1025-ї річниці Хрещення Русі, під час малого входу, архієпископ Никодим нагородив високими церковними нагородами.

Насамкінець архіпастир промовив слово настановчої проповіді, в якій закликав богомольців міцніше єднатись у вірі Христовій, частіше ходити до храму та щиро прославляти Милосердного Бога.