Святительська молитва у Рогізні!

15.11.2014

15 листопада 2014 року, у суботу 23-ї седмиці після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав одне із віддалених селищ Любарського благочиння. Невеличке, проте по-своєму гарне, із добрими та привітними людьми село Рогізна.

Владику тепло зустрічали прихожани Свято-Михайлівського храму. Дорогому і довгоочікуваному гостю піднесли квіти і коровай. Настоятель парафії, ієрей Володимир Кружинський запросив архієрея на молитву та попросив святительського благословіння.

Його Високопреосвященству, за Божественную літургією співслужив благочинний Любарського району прот. Миколай Шапіренко та священики округу. Під час малого входу, за усердні труди понесені на благо Матері Церкви, отця настоятеля Владика удостоїв великої нагороди - права носіння золотого наперстного хреста.

Важливо відмітити, що хоча саме селище є зовсім невеличким, проте у храмі не було пусто, прийшло багато прихожан, зокрема чимало молоді та діток. Молився разом із вірними і селищний голова.

Після завершення богослужіння Владика виголосив слово проповіді. Архіпастир привітав усіх із святом, побажав аби Всемилосердний Господь дав велике натхнення бути мирними та єдиними у християнському сповіданні істиної віри. Особливі слова подяки за понесені труди архієпископ Никодим висловив також настоятелю. В свою чергу отець Володимир подякував архієрею за візит та розділення спільної Божественної молитви.

Також для Владики, духовенства та усіх богомольців найменші прихожани приготували цікаві віршики про покровителя храму та всього селища святого архістратига Божого Михаїла.

Прес-служба Житомирської єпархії

Святительська молитва у Рогізні!